Skip to content
Tvoros, gamyba ir montavimas visoje Lietuvoje
Garantuojame Kokybę, Suteikiame Garantija.
uab-tvoru-statyba-logo-1
Vilnius, Kaunas
pardavimai@tvorustatyba.lt
Klaipėda, Šiauliai
prekyba@tvorustatyba.lt

Medinės tvoros

Medinės tvoros: gaminame ir montuojame visų tipų tvoras iš medienos.
Medinės tvoros gaminamos ir montuojamos pagal individualius kliento brėžinius, užsakymus. Atvykstame ir skaičiuojame sąmatas. Dėl visų klausimų susijusių su medinių tvorų montavimu ar kitais darbų klausimais, prašome kreiptis į mus.
 • Projektavimas, Gamyba, Montavimas.
 • Tvoros: vienpusės, dvipusės.
 • Mediniai vartai, varteliai.
 • Tvoros kainos skaičiuoklė.

Medinės tvoros horizontalios

Tarpai tarp lentų nuo 1 iki 10 cm.
Prie pasirinktų stulpų tvirtinamos horizontalios lentos, jų jungimui reikalinga vertikali papildoma vertikali. Tvoros išvaizda pyne, tam lentos prie stulpo tvirtinamos iš abiejų pusių.
medinė horizontali vienpusė tvora

Medinės tvoros vertikalios

Tarpai tarp lentų nuo 1 iki 7 cm.
Prie pasirinktų dviejų skersinių tvirtinamos vertikalios lentos. Skersiniai tvirtinami prie stulpų. Galima išgauti pynės vaizdą, jei lentas prie skersinio bus išlenktos.
tvoros kaina medinė vertikali dvipusė

Medinės tvoros dvipusės

Nepaliekamas tarpas tarp lentų.
Dvipusės lentas galima tvirtinti tiek vertikaliai tiek horizontaliai, persidengimo būdu. Taip gaunamas erdvės uždaras ar aklinas vaizdas. Tinka nenorintiems pašalinių žvilgsnių.
medinės tvoros dvipusė horizontali 21

Medinės lentos tvorai

Medinės lentos tvorai dažniausiai gaminamos iš laukui tinkantčio medžio, dažniausiai eglė arba pušis.
 • Nepamirškite, kad Medinės tvoros lentos turi būti tinkamai išdžiuvusios. Nors obliuotos lentos atrodo gražiau, ilgaamžiškesnės yra neobliuotos lentos, nes į jas geriau susigeria antiseptikai ir impregnantai.
 • Kita vertus, obliuotų lentų tvorą lengviau nuvalyti ir jos atrodo gražiau. Medinei tvorai geriausias sprendimas yra naudoti vakuuminiu būdų impregnuota medieną. Ji gaminama pramoniniu būdu, todėl jos nepavyks paruošti namuose.
 • Obliuotos lentos – ši medienos rūšis yra pati populiariausia ir dažniausiai naudojama. Storis gali būti 18mm, ilgis – 2m, 2.5m, 3m.
 • Neobliuotos lentos – storis 25mm, lentos ilgiai gali būti 2m 2,5m;3m. Lentos gali būti impregnuotos arba tik dažytos pagal RAL paletę, plotis gali būti 95mm arba 120mm.
 • Medienos impregnavimas – Giluminis medienos impregnavimas slėgio vakuminiu būdu.

Medienos impregnavimas

 • Šiuo būdu impregnuota mediena įgyja itin didelį atsparumą drėgmei, saulės spinduliams, grybeliams, puvėsiams, bakterijoms. Taip pat jas nebepuola graužikai, ir vabzdžiai (net termitai!). Mediena sukraunama i pramoninio impregnavimo cilindrą, kuriame įjungiamas pradinis vakuumas. Taip išsiurbiamas oras iš medienos ląstelių.
 • Impregnavimas procesai: 1. Cilindre vakuumo pagalba išsiurbiamas oras iš medienos ląstelių; 2. Į cilindrą paduodamas impregnantas; 3. Tada įjungiamas hidraulinis slėgis, kuris priverčiatirpalą skverbtis i medienos ląsteles; 4. Galutinis vakuumas ištraukia tirpalo perteklių ir gražina į saugojimo talpą; 5. Dėl nestipraus spaudimo medienos viduje šiek tiek tirpalo išsisunkia į paviršiu ir išgaruoja. Impregnuota medienasaugoma nustatyta laika, kol visiškai išdžius.

Neimpregnuotos medinės lentos tvorai

 • Taip pat naudojame ir paprastą medieną ,klientams pageidaujant ,gali būti obliuota ir neobliuota , medienos apsaugojimui nuo išorinių veiksnių naudojamas antiseptikas su norimos spalvos pigmentu arba dažoma dažais pagal RAL paletę. Paprasta neapdorota mediena yra pigesnė už medieną impregnuotą vakuuminiu būdų. Tik skiriasi medienos tarnavimo laikas neimpregnuota mediena supūna greičiau nuo 8-10m jeigu yra prižiūrima tinkamai( laiku dažant pakartotinai tepant antiseptikais ar impregnantais) , o impregnuota vakuuminiu būdų mediena yra ilgaamžė gali tarnauti net iki 20 metų ir daugiau be ypatingos priežiūros tik dėl estetinio vaizdo ją perdažant.
 • Iš įprastos, giluminiu impregnavimu neapdorotos medienos pagamintų tvorų tarnavimo laikas, lyginant su kitais tvorų tipais yra trumpesnis. Vakuuminiu būdų impregnuotos medienos tarnavimo laikas prilygsta metalinėms tvoroms. Bet medinės tvoros ar impregnuotos ar neimpregnuotos priežiūros jos reikalauja daugiau, kas 4-5 metus tvorą reikia perdažyti.

Medienos dažymas

 • Medines tvoras mūsų įmonė dažo dviem sluoksniais. Svarbu nedažyti esant šlapiam orui, vengti drėgmės ant dažomo paviršiaus, taip pat reikėtų apsaugoti paviršių nuo drėgmės ir nešvarumų dažams džiūvant. Nereikėtų dirbti tuo metu, kai į tvorą šviečia kaitri saulė – vėliau gali susidaryti pūslelės. „Labai svarbu atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas. Vasarą, reikia stengtis nedažyti saulės atokaitoje, kad dažai per greitai nedžiūtų, kad spėtų įsigerti. Geriausias laikas dažymui yra ryte ar vakare, bet jeigu paviršius visą dieną buvo kaitinamas saulės, jis turi šiek tiek pravėsti.

Medinių tvorų parametrai

Medinių tvorų lentos charakteristikos, tvirtinimo būdai

Tvoros stulpai.

Medinės tvoros metaliniai stulpai gali būti: 40x40 mm; 60x40 mm; 60x60 mm; 80x80 mm; 100x100 mm. Ilgiai stulpų priklauso nuo tvoros aukščio. Dažniausiai naudojami 60x40mm. Stulpai gali būti cinkuoti ir dažyti milteliniu būdų arba gruntuoti ir dažyti milteliniu būdų.

Tvorų montavimas.

Tvoros montavimas yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Pagamintus vartus tvoras operatyviai ir kokybiškai montuojame. Konsultuojame klientus montavimo klausimais. Kada sklypas yra ant nelygaus paviršiaus, suplanuojame montavimo darbus bei parenkame optimalų tvoros tipą. Tvirtinimo elementai yra tos jungiamosios detalės, be kurių negali būti tvirtai sumontuota bet kokia tvora. Prekiaujame tik kokybiškomis tvoromis bei patikimais tvirtinimo elementais, kurie yra reikalingi tų tvorų montavimui.

Medinės tvoros lentos.

Medinės tvoros gaminamos iš džiovintų eglės ir pušies lentų ir 4x4 cm prilaikančių brūselių. Tvoros lentas dengiame kokybiškais medienos dažais ir impregnantais. Spalvą galite išsirinkti iš TIKKURILA spalvų paletės, arba impregnuojame vakuuminiu-giluminiu būdu. Tvoros lentos gali būti: 1,5 m;2 m;3 m ilgių. Lentų tvorai kaina priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies, kokybės ir apdorojimo.

Medinių lentų impregnavimas

Tvorų vartai ir varteliai

Siūlome mūsų gamybos stumdomus ir varstomus vartus bei vartelius. Vartus siūlome įsigyti su automatiniu mechanizmu. Vartų mechanizmas neužšąla žiemos metu, tad atverti vartus jums nesukels jokių sunkumų.

Medinių tvorų, vartų įgyvendinti projektai

Tvoros, vartai nuotraukos, darbų pavyzdžiai.

Tvoros kainos skačiuoklė

PATEIKITE TVOROS KAINOS SKAIČIUOKLĖS UŽKLAUSĄ, PASKAIČIUOSIME PROJEKTO KAINĄ.

Tvoros kainos skaičiuoklė

Kaina: eur
Kaina1: eur
Tvoros kaina – Tvoros kainos nurodytos be PVM ir be montavimo darbų.
Tvoros ilgis – Įveskite norimos tvoros ilgį metrais.
Tvoros aukštis – Įveskite norimos tvoros aukštį metrais.
Tvoros montavimas – Montavimo darbai neįskaičiuoti.
Tiekiame medžiagas bei montuojame savo gaminius visoje Lietuvoje.
Nurodytos kainos yra tik orientacinės.
Dėl detalesnio pasiūlymo pateikimo kviečiame susisiekti tinklalapyje nurodytais kontaktais.

Dėl medinių tvorų, vartų kainų

JEI DOMINA Medinių tvorų KAINA, montavimas, AR REIKIA PAPILDOMOS INFORMACIJOS, KONSULTACIJOS PATEIKITE UŽKLAUSĄ.